vaniya

بعد از کاشت انواع نهال از جمله انواع نهال بادام، آنها را کاملاً آبیاری کنید. سپس آنها را به آرامی از ظرفی که در آن رشد می کنند خارج کرده و در چاله کاشت قرار دهید. حتما ریشه ها را با خاک بپوشانید و دوباره نهال ها را آبیاری کنید.

پس از خرید نهال سیب، کمی به آنها سایه بدهید تا در برابر نور خورشید محافظت شوند. پس از چند روز، می توانید به آرامی آنها را در معرض نور خورشید بیشتری قرار دهید.

حتما مراقب نهال های خود باشید و در صورت نیاز به آنها آبیاری کنید. اگر دیدید که برگها شروع به افتادن کردند، به این معنی است که آنها تشنه هستند. اجازه ندهید نهال های شما خشک شوند - آنها زنده نمی مانند.

هنگامی که نهال های شما چند اینچ رشد کردند، می توانید شروع به کود دهی آنها کنید. حتما از کود مخصوص گیاهان استفاده کنید. بعد از خرید انواع نهال از جمله خرید نهال گیلاس دستورالعمل های روی بسته کود را دنبال کنید و آن را مطابق با آن اعمال کنید.

همانطور که نهال های شما به رشد خود ادامه می دهند، باید آنها را نازک کنید. این بدان معنی است که شما باید برخی از آنها را در مناطق دیگر دوباره بکارید. هنگام نازک کردن نهال های خود، مطمئن شوید که آنها را در محلی که به همان میزان نور خورشید دریافت می کند، دوباره بکارید.