sabrina

استفاده از پروکسی یا VPN مزایای زیادی دارد. یکی از مزیت های اصلی این است که می تواند به خصوصی نگه داشتن ترافیک وب شما کمک کند. اگر از اتصال Wi-Fi عمومی استفاده می کنید، این امر به ویژه مهم است. مزیت دیگر این است که می تواند به شما در دسترسی به وب سایت هایی که در کشور شما مسدود شده اند کمک کند. برای مثال، اگر در چین زندگی می‌کنید و می‌خواهید به Google دسترسی داشته باشید، می‌توانید از خرید وی پی ان برای دور زدن محدودیت‌های اینترنت دولت چین استفاده کنید.
اگر به دنبال خرید vpn هستید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. ابتدا مطمئن شوید که سرویس مورد نظر شما ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. به این ترتیب، می توانید این سرویس را امتحان کنید و ببینید که آیا نیازهای شما را برآورده می کند یا خیر. دوم، بررسی کنید که آیا سرویس آزمایشی رایگان ارائه می دهد یا خیر. به این ترتیب، می توانید قبل از خرید سرویس آن را آزمایش کنید. در نهایت، قبل از خرید، حتماً نظرات مربوط به سرویس را مطالعه کنید. به این ترتیب می توانید ببینید که سایر کاربران در مورد کیفیت خدمات چه می گویند.
اگر در کشوری مانند چین، ایران یا کره شمالی زندگی می‌کنید، می‌دانید که از مسدود شدن بسیاری از وب‌سایت‌های مورد علاقه‌تان ناراحت هستید. عدم دسترسی به سایت های مورد علاقه شما می تواند بسیار خسته کننده باشد، اما یک راه حل وجود دارد. با خرید سیسکو، می توانید هر وب سایتی را رفع انسداد کنید.