juliaasadiاین به این دلیل است که آنها به اندازه پیوندها در معرض عواملی مانند باد و باران قرار نگرفته اند.

انواع بیشتری در دسترس است. هنگام خرید نهال، تنوع بسیار بیشتری نسبت به پیوندها دارید. این به این دلیل است که نهال ها را می توان از هر نوع بذری شروع کرد، در حالی که پیوند فقط از انواع خاصی از گیاهان در دسترس است.

همانطور که می بینید، نهال مزایای زیادی نسبت به پیوند دارد. اگر به دنبال راه اندازی یک باغ یا اضافه کردن به باغ موجود هستید، نهال ها راه خوبی هستند.نهال گردو پالیزگردو ها گیاهان جوانی هستند که هنوز گل نداده اند. بسیاری از باغبانان ترجیح می دهند گیاهان خود را از نهال شروع کنند، نه از دانه. کاشت نهال چندین مزیت دارد.

یکی از مزیت های کاشت نهال این است که نگهداری از آنها راحت تر از بذر است. دانه ها بسیار ظریف هستند و باید مرطوب و در دمای مناسب نگهداری شوند. اگر شرایط کامل نباشد، بذرها جوانه نمی زنند. از طرف دیگر، نهال ها در حال رشد هستند و بسیار سخت تر هستند.

یکی دیگر از مزایای فروش نهال گردو پالیزگردو این است که رشد آنها بسیار سریعتر از بذر است. این امر به ویژه در صورتی مفید است که گیاهان خود را در اواخر فصل شروع کنید. با شروع با نهال، می توانید یک شروع پرش در فصل رشد داشته باشید.

شاید مهم ترین مزیت نهال ها این باشد که کمتر در معرض آفات و بیماری ها آسیب می بینند. دانه ها در برابر حمله حشرات و بیماری ها بسیار آسیب پذیر هستند. هنگامی که یک نهال آلوده شد، ذخیره آن بسیار دشوار است.

شروع گیاهان از نهال راهی عالی برای شروع فصل باغبانی است. نگهداری از خرید نهال گردو چندلر پالیز گردو ها راحت تر از بذرها است، رشد آنها سریع تر است و کمتر در معرض آسیب آفات و بیماری ها قرار می گیرند.