hejreyar

املاک پرند فاز5
اگر بخواهیم به طور کلی توضیح دهیم فاز های ۴ تا ۶ بیشتر واحد های مسکن مهر را دارا می باشند. در نتیجه املاک پرند فاز5 نیز بیشتر خانه های مسکن مهر را شامل می شوند. این خانه از نقشه های تقریبا یکسانی پیروی می کنند و تنها بازسازی آن ها طبق سلیقه مالک می تواند متفاوت باشد. متراژ واحد های این فاز نیز بالا بوده و مناسب اسکان خانوار هایی با تعداد بالا می باشد.
قدیمی ترین منطقه فاز ۵ شهرک آفتاب نام دارد. املاک پرند در این منطقه و فاز نام برده بافت نسبتا قدیمی تری دارند. در این منطقه بیشتر واحد ها و ساختمان ها شخصی ساز بوده و به صورت ویلایی و تک واحدی طراحی شده اند. از نظر وسعت می توان این فاز را یکی از وسیع ترین فاز های پرند در نظر گرفت. وسعت فاز ۵ پرند به سی هزار هکتار می رسد. در نتیجه جمعیت قابل توجهی امکان اسکان در این فاز را دارند.
طبق آخرین برآورد ها حدود ۱۱۰ هزار واحد در این فاز ساخته می شود که با قیمت های بسیار مناسب نسبت به کلان شهر ها به فروش می رسد. یکی از تفاوت های این فاز با فاز ۴ نام گذاری خیابان ها و کوچه ها می باشد. محله های این فاز با نام سوره های قرآن نام گذاری شده اند. این در حالی است که نام خیابان ها در فاز ۴ اکثر محله ها از ماه های شمسی و قمری و هجری و رویداد ها و مناسبت ها انتخاب شده است. برای خرید و فروش املاک پرند به ‎‎https://parandmaskan.com/‎ مراجعه کنید.
املاک پرند فاز6
فاز ۶ یکی دیگر از فاز های پرند می باشد که بیشتر روی مسکن مهر متمرکز است. املاک پرند فاز6 واحد های استاندارد در ساختمان هایی با شکل یکسان دارند. بافت شهر ظاهر نوساز خود را حفظ کرده و برای ساکنان جز فاز های محبوب به شمار می رود. یکی از مزایای خانه های این فاز، احاطه به کل منطقه پرند می باشد. خانه های فاز ۶ بیشتر در مناطق مرتفع ساخته شده اند به همین علت خانه های آن دید کاملی به سایر بخش های پرند دارند.
آب و هوای فاز ۶ نسبت به سایر فاز ها خنک تر می باشد که این امر به علت ارتفاع بیشتر آن رخ داده است. افرادی که از شهرستان های سردسیر قصد مهاجرت دارند بهتر است املاک پرند در فاز ۶ را برای زندگی انتخاب کنند. مساحت و وسعت فاز ۶ در حدود هزار و هفتصد هکتار برآورد شده است. در این منطقه وسیع حدود ۳ هزار و ۸۰۰ واحد ساخته شده است که جمعیت زیادی را در خود جای می دهد.
وجود پمپ بنزین و مراکز رفاهی و خدماتی نزدیک املاک پرند در این فاز از جمله مزایای آن می باشد. همچنین مهندسان در حال ساخت راه ارتباطی از این فاز به جاده ملارد و کرج هستند. تمامی این موارد در کنار نقشه کشی زیبای واحد های املاک فاز ۶ که توسط شرکت های ترکیه ای طراحی شده است باعث جذب مشتری برای خرید و اجاره خانه شده است.